Biz Kimiz

Çise Giyim ilk olarak 2008 yılında İstanbul Güneşli’de faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında Düzce’nin Çilimli ilçesinde 8.500 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 10.000 m2 alana sahip üretim fabrikamız kurmuştur. Şuan İstanbul Halkalı’daki merkez ofisimizde ve Düzce fabrikamızda müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Düzce’deki fabrikamızda tümüyle yalın üretim sistemi uygulanmaktadır. Bu sistemde faaliyet gösteren 600.000 adet/ay kapasiteli kesimhanemiz, 2 adet ahtapot ve 1 adet süblimeden oluşan baskı birimimiz, 10 yalın üretim bantından oluşan 350.000 adet/ay kapasiteli dikimhanemiz bulunmaktadır.

Zamanında ve en iyi kalitede üretimi ana felsefesi olarak kabul eden firmamızın Düzce’deki fabrikasında 400 kişilik ekip görev almaktadır. Yerel ve uluslararası audit belgelerine sahip işletmemizde örme alanında tüm ürün gruplarında üretim yapabilmekteyiz. Aynı zamanda Sedex, FAMA ve Organik üretim sertifikalarımız her yıl düzenli olarak güncellenmektedir.

Çise Giyim İstanbul merkez ofisimizde Dünya trendleri ile uyumlu ve yenilikçi ürünler oluşturan bir tasarım ofisi ve bu tasarımların gerçeğe dönüştüğü donanımlı bir modelhane ile beraber satış pazarlama departmanı,  planlama, aksesuar ve kumaş satınalma birimleri, üretim yönetimi, muhasebe ve insan kaynakları departmanlarımız bulunmaktadır.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veren firmamızın Düzce fabrikanın yanı sıra İstanbul ve Anadolu’daki onaylı üreticilerimizle birlikte aylık 600.000 adetlik üretim kapasitesi bulunmaktadır.